11:12 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Këngëtarja e njohur shfrytëzon vikendin për skijim

Këngëtarja e njohur, Adelina Emini ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Si duket Adelina vikendin e ka shfrytëzuar për skijim, pasi që shfaqet në pistë skijimi.

Adelina duket në formë dhe se po e shijon këtë vikend./Indeksonline/