12:26 / E Hënë, 02 Prill 2018

Lëshojë banesë me qera në Prishtinë [Foto]

Në këtë shpallje po ju njoftojë se do ta lëshoi banesën me qera qe nga tani në Prishtinë.

Fillimisht, detajet qe duhet t’i dini per kete banes per te interesuarit janë: Banesa eshte me 1 Sallon dhe Kuzhine , Korridori, Ballkoni, 1 dhome Gjumi dhe dy banjo!

Banesa ne fjale ka komoditet mjaft te mire, eshte e rregulluar, ka pamje te mira perreth. Gjendet te lagjia “dardania” te “Ora” vazhdon per ka vivia e vjeter pastaj viva e re te Vullkanizer tip topi ne qato banesat e kuqe jane ndertesat!

Cmimi per nje muaj eshte 250€! + Duhet qe te behet pagesat pra eshte obligim të kryhen, Rryma,Uji, mbeturinat! Nr kontakti 044999029 po ashtu edhe ne viber dhe whatsapp me +383 (+377) Më poshtë pamjet: Faleminderit, ju mirepres!