17:19 / E Martë, 27 Mars 2018

Lëshojë urgjentisht banesë me qera në Fushë Kosovë! (Foto)

Përshendetje të nderuar, po ju njoftojë kushdo që është i interesuar se nga data 01.04.2019 lëshojë banesë me qera në Fushë Kosovë!

Karakteristikat e kesaj banese:

Banesa është e mobiluar krejtësisht, qendron ne gjendje te rregullt, posedon…Sallonin, dhomen e fjetjes, Kuzhinen, banjon, koridorin si dhe Ballkonin!

Vendi: Gjendet afër pompës Petrol Company dhe afer Baumarketit , banesat model Sllovenia te bardha!

Banesa eshte ne katin e 7-te, lifti eshte ne gjendje te rregullt posedon kartele te posaçme per perdorimin e tij!

Cmimi per nje muaj eshte 185 euro! Pagesa duhet të behet ne fillim me datë 1 ose me se largu 2,3 te muajit pasues!

Sqarim: Pagesat per nje muaj te Rrymës, Ujit, Mbeturinave duhet te kryhen ekstra qeras dhe normalisht mos të injorohen keto pagesa!

Per te gjithe te interesuarit , te me kontaktojne 044999029 edhe në viber +38344999029 !