16:41 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Majk tregon pse s’po martohet dhe po ndahet nga të dashurat

Reperi krahas sukseseve në karrierën artistike muzikore, komentohet tej mase edhe për jetën personale.

Lidhja e tij e dështuar me Majlinda Zekën, me të cilën ka dhe një djalë, më pas ndarja nga ajo bëri bujë mediatike.


Më pas ai u lidh me modelen, Melita Nushi të cilin e bëri vet publike e që nuk zgjati as kjo lidhje shumë.

Ndërsa, reperi përmes një mbishkrimi në llogarinë Instgaram ka treguar se pse ai nuk po martohet dhe lidhjet e tij nuk po zgjatin./Indeksonline/