19:42 / E Diele, 10 Shkurt 2019

Maskara më e preferur në Britani, çdo 9 sekonda shitet një produkt

Kjo maskarë është bërë kaq popullore në Britaninë e Madhe sa që ajo tani shitet një herë në nëntë sekonda.

Maskara që kushton 10 funta ka dalur në treg muajin e kaluar, por tani është bërë produkti më i shitur.

Marka ka pranuar se duhet të menaxhojë mirë me stokun për t’u sigurur se nuk do të shiten shpejt- dhe se edhepunonjësit e saj janë të befasuar nga popullariteti i saj.

Ajo po lavdërohet shumë nga klientët të cilët thonë se edhe qerpikt e vegjël ajo po i bën të duken mjaft të mëdhenj./Indeksonline/