20:24 / E Shtunë, 23 Mars 2019

Oriola Marashi e pangopur, ja çfarë ka bërë!

Është një nga modelet më të njohura dhe më të kompletuara shqiptare.

Oriola Marashi ndonëse ka linja për tu admiruar ajo në një postim që ka bërë së fundi ka treguar se nuk kursehet fare kur është në pyetje ushqimi, shkruan Indeksonline.

Nga Roma e Italisë, ajo ka ndarë me adhuruesit në ‘Instagram’ një video teksa ushqehej me pasat , ajo po bëhej gati për një fotosesion të ri në të cilin shkëlqente me dukjen.

Ndryshe, Oriola edhe pse kohë më parë ka paralajmëruar se do të fillojë një karrierë muzikore, ajo ende nuk ka sjellur diçka konkrete./Indeksonline/

View this post on Instagram

Life is beautiful!✨

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on