09:41 / E Hënë, 22 Korrik 2019

Pas tri vitesh së bashku fejohen Joaquin Phoenix dhe Rooney Mara

Sipas raportimeve çifti Joaquin dhe Rooney Mara janë duke u përgatitur të fejohen, transmeton Indeksonline.

Aktori dhe aktorja janë takuar për tre vjet dhe besohet se fillimet në mes çiftit kanë qenë kur kanë dalë në publik në Festivalin e Filmit në Kanë në vitin 2017.

Joaquin është 44 vjeç teksa aktorja Rooney 34 vjeçe e ata dal ngadalë po i japin fund beqarisë së tyre.

Kujtojmë që Joaquin Phoenix është aktori që luan rolin e xhokerit, në filmin ‘Joker’ që është mjaft i ndjekur. /Indeksonline/