Përkrahësit e Gjergj Dedajt ia vënë flakën flamurit turk, e shajnë Erdoganin (Pamje)

Disa përkrahës të zv/ministrit të Punëve të Jashtme të Republikës, Gjergj Dedajt, ia kanë vënë flakën flamurit të Turqisë. Në një video, e cila po qarkullon në internet, shihen disa persona teksa ofendojnë dhe shajnë shtetin mik të Kosovës, transmeton Indeksonline Madje, të njëjtit nuk kanë lënë pa ofenduar edhe presidentin turk, Rexhep Erdoganin. “Kalle … Continue reading Përkrahësit e Gjergj Dedajt ia vënë flakën flamurit turk, e shajnë Erdoganin (Pamje)