07:33 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Si të dukeni me e hollë, stilistët tregojnë si të visheni

Shpesh vajzat e kanë problem se në disa veshje duken me të plota, ndërsa në disa duken me më pak kilogram.

Dhe sipas stilistëve, ju duhet të keni kujdes se çfarë zgjidhni të vishni për tu dukur me më pak në peshë, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

Disa mënyra se si të fshihni kilogramët e tepërta i shihni në fotografitë më poshtë./Indeksonline/