21:24 / E Enjte, 10 Janar 2019

Takojeni vajzën që punon si ‘përqafuese profesioniste’

Robin Marie po e bën punën që të gjithë do ta ëndërronin.  Ajo është një ‘përqafuese profesioniste’.

Nga kjo punë ajo fiton 40.000 dollarë në vit. Një orë për t’u përqafuar kushton 80 dollarë, transmeton Indeksonline.

Robin në një intervistë ka treguar se çfarë persona vijnë tek ajo.

“Mua më vijnë persona beqar, njerëzit që janë të lumtur dhe të palumtur me martesën e tyre,  të divorcuar” tha ajo.

Marie është në marrëdhënie por të dashurit të saj nuk i pengon kjo punë.

“I dashuri im është në rregull me këtë. Ata e dinë se kjo nuk është seksuale”, u shprehë Robin Marie./Indeksonline/