Vrasja në Podujevë, për 3 kg pasul dhe sherri për një lopë!

Një person është aksidentuar e më pas është qëlluar për vdekje me armë zjarri në Batllavë të Podujevës. Burimet e IndeksOnline kanë thënë se viktima derisa po e ngiste biçikletën e tij, është goditur nga prapa me një automjet ndërsa i dyshuari më pas ka shtënë me armë duke e lëndë të vdekur. Burime të … Continue reading Vrasja në Podujevë, për 3 kg pasul dhe sherri për një lopë!