Abazi në Stacionin Policor pas rrahjes me Molliqajn, ja çfarë ka deklaruar

Pas përplasjes verbale në emisionin Pressing në mes kandidatit për deputet nga VV-ja, Haki Abazi dhe atij të PSD-së, Dardan Molliqajt, këta të fundit kanë pasur një përleshje fizike edhe pas debatit televiziv. Në lidhje me rastin janë njoftuar edhe Policia e Kosovës, të cilët menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes. Derisa burime brenda … Continue reading Abazi në Stacionin Policor pas rrahjes me Molliqajn, ja çfarë ka deklaruar