Ambasadori gjerman në zyrat e LDK-së, diçka “po zihet!”

Ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Heldt po zhvillon takim në zyrat e LDK-së. Indeksonline mëson se Heldt ndodhet në takim me kryetarin Mustafa për t’u njohur me zhvillimet e fundit në pari dhe për të mësuar nga afër situatën e bisedimeve me Lëvizjet Vetëvendosje. Ky takim vjen vetëm një ditë pasi Heldt deklaroi se pret … Continue reading Ambasadori gjerman në zyrat e LDK-së, diçka “po zihet!”