EKSKLUZIVE: Arrestohet i shumëkërkuari, Ridvan Ademi

I shumë kërkuari nga policia për grabitje të shumta në Kosovë, Ridvan Ademi është arrestuar. Burimet e Indeksonline tregojnë që Ademi është arrestuar në Bruksel. Ademi ishte pjesë e grupit me Kastriot Shalën dhe Leutrim Latifin që po kryenin grabitje të shumta, ku cak ishin bankat, pikat e shitjes së naftës dhe marketet dhe veturat. … Continue reading EKSKLUZIVE: Arrestohet i shumëkërkuari, Ridvan Ademi