Kamioni godet për vdekje një fëmijë në Fushë-Kosovë, policia jep detaje!

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në fshatin Grabovc të Fushë Kosovës. Si pasojë e aksidentit, një fëmijë 10-vjeçar ka mbetur i vdekur, raporton Indeksonline. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja për Policinë e Kosovës në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. Ajo për Indeksonline ka thënë se në këtë aksident janë përfshirë një kamion dhe … Continue reading Kamioni godet për vdekje një fëmijë në Fushë-Kosovë, policia jep detaje!