Mblidhen krerët e shtetit

Presidenti Hashim Thaçi është duke mbajtur takim të përbashkët me partnerët e koalicionit qeverisës. Takimi i tyre po zhvillohet në një restaurant në Prishtinë, transmeton Indeksonline. Ekipi i Indeksonline po qëndron aty dhe po përcjell nga afër takimin e tyre të paparalajmëruar për publikun. Ky takim vije pak orë pas letrës së ashpër të zyrtarëve … Continue reading Mblidhen krerët e shtetit