Molliqaj: Asgjë nuk ndodhi jashtë studios

Dardan Molliqaj ka reaguar pas përplasjes televizive që pati mes tij dhe Haki Abazit. Kandidati për deputet nga PSD, ka mohuar përmes një shkrimi në Facebook se ka pasur rrahje, derisa ka thënë se asgjë nuk ka ndodhur jashtë studios. Reagimi i plotë: Asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që … Continue reading Molliqaj: Asgjë nuk ndodhi jashtë studios