Pamje ekskluzive të arrestimeve në veri të Mitrovicës

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, Njësia Special e Policisë së Kosovës (NJSI) ka arrestuar katër persona në veri të Mitrovicës. Të njëjtit, me urdhër të Prokurorisë së Shtetit, u prangosën nën dyshimin me rastin e vrasjes së liderit serb të Iniciativës Qytetare, Oliver Ivanoviq. Indeksonline ka siguruar disa foto gjatë dhe pas … Continue reading Pamje ekskluzive të arrestimeve në veri të Mitrovicës