Policia bllokon qarkullimin tek Katedralja, dyshohet për zjarr në njërën veturë që u aksidentua pak më parë

Rreth gjysmë ore më parë një aksident u shkaktua në Prishtinë, saktësisht tek Katedralja. Por jo vetëm kaq. Në vendin e ngjarjes kanë arritur ekipet emergjente dhe Policia e Kosovës tashmë ka bllokuar gjithë kalimin në këtë anë. Sipas dëshmitarëve në vend të ngjarjes e gjithë kjo u bë pasi dyshohet se vetura Audi a3 … Continue reading Policia bllokon qarkullimin tek Katedralja, dyshohet për zjarr në njërën veturë që u aksidentua pak më parë