Policia konfirmon aksidentin te ‘Rruga B’, dy femra dërgohen në QKUK

(I plotësuar 17:10) -Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës ka konfirmuar se një aksident rreth orës 16:00 ka ndodhur në rrugën B në kryeqytet. Zyrtarja për informim e policisë për këtë rajon, Flora Ahmeti ka thënë për Indeksonline se aksidenti ka ndodhur mes një automjeti dhe dy këmbësoreve. “Si pasoje e aksidentit dy këmbësore … Continue reading Policia konfirmon aksidentin te ‘Rruga B’, dy femra dërgohen në QKUK