09:46 / E Premte, 25 Tetor 2019 / indeksADMonline

Geta Beqa, me linjat joshëse jep mesazh motivues

Geta Beqa njihet si një ndër gratë me fizikun e saj më të mirë, e këtë arritje ajo e ka bërë falë angazhimeve të shumta në palestër.

Ajo ditën e sotme e nisi në natyrë, teksa shfaq linjat e saj joshëse, shkruan Indeksonline.

Këtë herë Geta ka edhe një mesazh.

“Vetëm ti mund ta ndryshosh jetën tënde”, kishte shkruajtur bukuroshja sipër fotos.

Ndryshe, biondja është martuar dhe ka tre fëmijë të shëndetshëm, dhe arrin që të ketë linja trupore tejet të bukura. /Indeksonline/

View this post on Instagram

It’s Friday

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on