Lajme

  • Nesër mësimi do të vijojë normalisht në Tiranë dhe në Durrës, Veliaj-Sako: Nuk ka rrezik
  • Gruaja hidhet nga ballkoni me dy fëmijët pas tërmetit në Tiranë
  • Limaj kujton Fehmi e Xhevë Lladrovcin në 21-vjetorin e rënies