11:34 / E Mërkurë, 29 Janar 2020

Me flokë të shprishura dhe pa grim, Loredana s’po duket aspak mirë

Reperja e njohur, Loredana komentohet për secilën paraqitje të saj.

Ajo është tejet aktive në Instagram dhe publikon pothuajse tërë përditshmërinë e saj.

Edhe sot, me t’u zgjuar, ajo ka ndarë disa video në InstaStory teksa shihet pa make-up dhe flokë të shprishura, duke befasuar kështu me pamjen e saj të thjeshtë.

Reperja e njohur, ndonëse vazhdimisht “guxon” të dalë pa grim, si duket sa këtë herë nuk e pati problem.

Ndryshe, projekti i fundit i Loredanës është kënga “Kein Wort” në bashkëpunim me Juju-në./Indeksonline/