Showbiz

  • I kërkohet të zgjedhë mes Dua Lipës dhe Rita Orës, Majk jep përgjigjen e prerë
  • HBO me 137 nominime për ‘Emmy Awards’, kjo është lista
  • Irina Shayk e Adriana Lima, si binjake në ballinën e ‘Vogue’