Showbiz

  • Xhensila Myrtezaj: ‘Njerëzit kanë shpifur dhe unë s’kam reaguar’
  • Loredana gjen ‘paqen’ me zonjën Petra, publikon një fotografi të realizuar më 1 shtator
  • Post Malone kryeson në “Billboard Music Awards 2020” me 16 nominime