Sport

  • Mehmedi shkëlqen në fitoren e Wolfsburgut, shënon dhe asiston
  • Manchester United mposht minimalisht ekipin e Kazakistanit
  • Ademi: Nëse zhvillohet ndeshja Crvena Zvezda – Trepça, thyhet statuti i UEFA-s