08:07 / E Diele, 14 Janar 2018

Takim koordinues për komisionin e MSA-së në Kosovë

Nesër mbahet takimi koordinues për mbledhjen e Komisionit të Përbashkët Parlamentar për Stabilizim-Asociim, BE-Kosovë.

Në këtë takim pritet të diskutohet për përgaditjen dhe temat që do të diskutohen në takimin e ardhshëm të komisionit të përbashkët për Stabilizim-Asocim, BE-Kosovë.

Takimi mbahet në Kuvendin e Kosovës, duke filluar në orën 13:00./Indeksonline/