Kuriozitete

  • Horoskopi ditor, e premte 18 tetor 2019
  • Nëna e rrah brutalisht foshnjën një muajshe, e lë vetëm në shtëpi dhe del për takim
  • Konçidencë e bukur, foshnjet binjake në duart e infermiereve binjake