Kuriozitete

  • ​SHBA akuzon Kina se po përpiqet të vjedhë vaksinën antiCOVID-19
  • Kemi 4 dardha dhe 4 persona, secili merr nga një. Si ka mundësi që në fund mbeti një dardhë në shportë?!
  • ​SHBA planifikon të dëbojë nga tregu gazin rus