Lajme

  • Komuna e Drenasit e vendosur të mos lejojë përhapjen e kazinove dhe bastorëve
  • 12-vjeçarja që peshon 10 kg, pasqyra e tmerrit nga lufta në Jemen
  • AAK komenton idenë për zgjedhje të parakohshme