Lajme

  • Aksidentohen tri vetura në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë
  • Nesër mësimi do të vijojë normalisht në Tiranë dhe në Durrës, Veliaj-Sako: Nuk ka rrezik
  • Gruaja hidhet nga ballkoni me dy fëmijët pas tërmetit në Tiranë