Lajme

  • Viti i Ri po vjen, kjo komunë furnizohet me dhurata për punonjësit e saj
  • “LDK nuk heq dorë nga posti i presidentit dhe kryeparlamentarit”
  • Nano: Kurti po sillet si babai i kombit shqiptar