Lajme

  • Një paciente në gjendje të rëndë është në ventilim mekanik në QKUK
  • Komenti i LDK-së për vendimin e mbrëmshëm të Kurtit, heqja e taksës dhe vendosja e reciprocitetit
  • Bora zbardh rrugët e Kaçanikut