Showbiz

  • “Jam me fat që të kam” : Kim krenare me djalin e saj
  • Alban Skenderaj vazhdon me koncerte recitale, pas Prishtinës në Tiranë
  • Dua Lipa shfaqet tejet natyrale dhe sensuale nga plazhi