Sport

  • Ish-presidenti i Barçës ndez polemikat: Do e kishin mbyllur kampionatin nëse Reali do ishte i pari
  • Tifozë që shohin ndeshjen me “Zoom” dhe gol nga 50 metra, spektakël danez
  • Gjesti i Mike Tysonit nxitë përleshje masive, grushte e shkelma – eskalim total