19:12 / E Diele, 17 Dhjetorë 2017

Veliaj feston ditëlindjen, tregon se kush e bën me “krahë” (Foto)

I pari i komunës së Tiranës, Erion Veliaj ka festuar sot ditëlindjen.

Veliaj ka mbushur 38 vjeç, përderisa ka falënderuar të gjithë për urimet që i kanë bërë në ditën e lindjes, shkruan Indeksonline.

Veliaj ka thënë se të gjithë njerëzit përreth e bëjnë të ndihet me krah dhe se është njeriu më me fat në botë falë dashurisë dhe mbështetjes.

Postimi i plotë:

Ju falenderoj te gjitheve nga zemra per urimet e inkurajimet – me beni me krahe! Jam njeriu më me fat ne bote fale dashurise e mbeshtetjes tuaj!

38 vjec nuk qenka aq drame sa mendoja, me e mira eshte perpara!