11:40 / E Hënë, 16 Prill 2018

Xhesika Berberi ‘shkëlqen’ në mes yjeve në Kaliforni (Foto)

Përveç emrave të famshëm që po marrin pjesë në Festivalin e Artit dhe Muzikës ‘Coachella’ në Kaliforni, pjesë e këtij eventi u bënë edhe disa nga të famshmit shqiptar që jetojnë në Amerikë, shkruan Indeksonline.


Është bukuroshja Xhesika Berberi ajo që ka shijuar festën e mrekullueshme që mbahet çdo vit.
Duke iu përshtatur natyrës së festivalit dhe duke nxjerrë në pah linjat trupore, Xhesika më të vërtetë duket e mrekullueshme. Teksa bukuroshja ka marrë pjesë në dy ditët e para të eventit./Indeksonline/