16:23 / E Diele, 09 Gusht 2020

10 parfumet më të pëlqyer të të gjitha kohërave, të paktën njërin duhet ta keni

Nuk janë të shumtë njerëzit që nuk i pëlqejnë parfumet. Më saktë është e pamundur të mos pëlqesh parfumet. Mund të ketë arsye përse disa njerëz nuk i përdorin sepe nuk  arrijnë të gjejnë atë që duan por është praktikisht e pamundur të mos pëlqesh parfumet. Megjithatë rruga për të gjetur parfumin që të përshtatet, të pëlqen dhe që është i duhuri për ty, është një rrugë e gjatë që mund të marr vite të mira të jetës.

Më poshtë do t’ ju tregojmë 10 parfumet më të pëlqyera të të gjitha kohërave. Janë 10 marka që kanë marrë shitje të jashtëzakonshme ndër vite dhe mesa duket nuk kanë ndërmend të dalin nga tregu.

1.     – Chanel No.5

2.     – Yves Saint Laure Black Opium

3.     – Chanel Coco Mademoiselle

5.     – Lancome La Vie Est Belle

5.     – Giorgio Armani Si

6.     – Paco Rabanne Lady Million

7.     – Jo Malone London Pomegranate Noir

8.     – Estee Lauder Bronze Goddess

9..  – Yves Saint Laurent Libre

10- Red Door – Elizabeth Arden

Mos i humb