75 Mall Live Search
09:44 / E Mërkurë, 12 Qershor 2024 / k.v

Një veturë e FSK-së përfshihet në një aksident trafiku në kryeqytet (Foto)

Një aksident trafiku me dëme materiale ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, transmeton IndeksOnline.

Në aksident janë përfshirë një veturë zyrtare e Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe një me targa civile.

Përveç dëmeve materiale nuk është njoftuar për të lënduar.

Policia rrugore i është përgjigjur rastit dhe po merret me procedurat përkatëse./IndeksOnline/