21:26 / E Premte, 26 Qershor 2020 / indeksADMonline

Juventusi – Lecce, publikohen formacionet zyrtare

Juventusi është nikoqir i Lecces në kuadër të xhiros së 28-të në Serie A.

Kampioni në fuqi i Italisë synon që të marrë fitoren e pestë radhazi dhe të shkëputet në krye të tabelës.

Zonja e Vjetër aktualisht është katër pikë larg Lazios dhe tetë larg Interit.

Në anën tjetër Lecce në këtë takim vije pas humbjes së thellë 1-4 në shtëpi nga Milani.

Juventus synon të marrë pikët e plota nga kjo përballje dhe ta vazhdoj garën për titullin e kampionit.

Formacionet zyrtare:

Image