16:06 / E Enjte, 30 Nëntor 2017 / indeksADMonline

12 filmat që mund t`i shikoni gjatë pushimeve dimërore (Foto)

S`ka gjë më të mirë sesa të rrini në shtrat gjatë pushimeve dimërore.

Mund të merrni akulloren tuaj, apo disa kokoshka dhe të shikoni ndonjë film, shkruan Indeksonline.

Por, që të gjeni qetësinë adekuate, ne ju sjellim një listë të filmave që mund t`i shikoni gjatë kësaj periudhe të bukur të vitit.

THE PERFECT HOLIDAY

A CHRISTMAS KISS

THE BEST MAN HOLIDAY

HAPPY CHRISTMAS

12 DATES OF CHRISTMAS

LOVE ACTUALLY

THE HOLIDAY

SERENDIPITY

NEW YEAR`S EVE

LAST HOLIDAY

HOLIDAY ENGAGEMENT

THE FAMILY STONE