16:47 / E Enjte, 23 Shtator 2021 / Ç.Q

Vanessa Hudgens tregon pse Cole Tucker është djali i saj i përsosur

Vanessa Hudgens dhe Cole Tucker janë duke shijuar publikimin e romancës së tyre përmes fotove të lezetshme që publikuan në mediat sociale.

Çifti së pari ndezi thashethemet e romancës kur u panë të kapur për dore në nëntor të vitit 2020, më pak se një vit pas ndarjes së saj nga i dashuri Austin Butler. Në atë kohë, Hudgens u tregua e sinqertë për atë që ajo po kërkonte kur ishte fjala për një partner.

Hudgens shtoi: “Unë e di se çfarë dua dhe jam, nëse dikush vjen në foto dhe mund të më japë të gjitha ato gjëra, atëherë është e mrekullueshme. Nuk ka rëndësi nëse ata janë në sy të publikut apo jo. Nëse ka ndonjë gjë, unë preferoj që ata të mos jenë, por do të shohim”.

Çifti e bënë lidhjen zyrtare në Instagram, në festën e Shën Valentinit, po të njëjtin muaj, Tucker diskutoi angazhimin e tij ndaj Hudgens gjatë një interviste për MLB.

“Unë kam një të dashur dhe ajo është mirë. Ajo është e mrekullueshme, e dua atë,” u tha ai gazetarëve në shkurt të vitit 2021.

Ndërsa lidhja e tyre vazhdoi të bëhej më serioze, Hudgens zbuloi se si dyshja fillimisht krijuan lidhjen.

“Unë dhe Cole u takuam në një grup meditimi Zoom. Shumë e rastësishme, po,” tha ylli i Princess Switch për Entertainment Tonight në prill 2021.”.

Hudgens besoi se romanca e saj ishte diçka e veçantë duke shtuar, “Ai është thjesht një lloj perfekt për mua. Unë jam e lumtur. Unë vërtet jam. Unë mendoj se është gjithashtu kaq e rëndësishme të jesh mirënjohëse për gjithçka që ke në jetë. Unë e kam bërë atë një përparësi dhe mendoj se thjesht po bën që magjia të ndodhë edhe më shumë”.

Një muaj më vonë, Hudgens shtjelloi mënyrën sesi ajo bëri lëvizjen e parë kur u takua fillimisht me Cole.

“Nëse dua diçka ose dikë, unë shkoj pas tyre,” tha ajo gjatë një paraqitjeje në The Drew Barrymore Show në maj 2021. “Unë thjesht hyra plotësisht në DM -të e tij dhe thosha:” Hej, ishte mirë të takohesha me ty. Kështu që unë mendoj se nuk ka turp të bësh lëvizjen e pare”.

Hudgens më parë ishte në lidhje me Zac Efron nga vitit 2006 deri në vitin 2010.