14:17 / E Premte, 19 Prill 2024 / L K

Erjola “shpërthen” ndaj Eglës: Je e dëshpëruar për vëmendje

Dita e sotme në Big Brother VIP Albania nisi sërish me debate. Ishte Erjola dhe Egla, ato të cilat ngritën tonet e zërit, për shkak të sjelljes së aktores. Erjola u ngrit në këmbë, duke iu drejtuar Eglës e duke i thënë se është e dëshpëruar për vëmendje.

Erjola: Të të vijë gjynah për veten!

Egla: T’isha si ty, pak krenari ka robi dhe nuk e pranon

Erjola: Ti çdo spektakël do ta prishësh. Ne ishim në festë, shkon dhe bën rrëmujë në lavanderi. Je e dëshpëruar, përpëlitesh si peshku pa ujë.

Egla: Unë nuk do bëj lek përjashta, ju do bëni, e vërtetë. Pse më keni fshehur rrobat në banjo?

Erjola: Nuk lejoj që të përplasësh gjëra për vëmendje…