19:38 / E Mërkurë, 31 Maj 2023 / AR

Gati për film/ Del fotoja e parë e Luizit dhe Oltes

Siç ishte paralajmëruar në mediat rozë, Luizi dhe Olta janë bërë bashkë (për një film).

Duket se xhirimet e filmit kanë nisur teksa ishte Luizi ai I cili ndau një foto ku shihen duke e lexuar skenarin.

Në këtë film, dyshja e famshme do të jenë çift ndërsa siç raportohej në media, Kiara do të jetë vjehrra./Indeksonline/