75 Mall Live Search
17:33 / E Hënë, 18 Shtator 2023 / AR

Mbresa pjesë e “BBV Kosova 2”?

Njëra nga banoret me të pëlqyera nga publiku shqiptar ishte Mbresa Hajrullahu.

Ajo arriti të shkoj në finalen e madhe duke marrë çmimin prej 10 mijë eurosh.

Tani sezoni i dytë i këtij spektakli është afër dhe drejtoresha e katsingut Liberta Spahiu na bëri konfuz me postimin e saj.

“Mbresa po don me hi prap ne bigbrother. Cka po thuni a me hi a jo!”, shkroi ajo, duke lenë pikëpyetje se a do të jetë e angazhuar në këtë sezonë.

Gjithsesi, neve na mbetet të presim deri në nisjen e këtij spektakli gjigant./Indeksonline/

No description available.