20:26 / E Diele, 26 Nëntor 2023 / AR

Një hotel i ri mahnitës në Kosovë, me 1 dhjetor hapja zyrtare

Me 1 dhjetor bëhet hapja solemne e Iliria Hill Resort and Spa, Resorti më i madh dhe luksoz në vend.

Resorti turistik Iliria Hill i vendosur në një ambient natyror të bukur në fshatin Shamalluk të Podujevës do të ofrojë ambient të bukur  pushimi dhe relaksimi për të gjithë mysafirët.

Përveç pamjeve të mahnitshme të natyrës dhe luksit modern Resorti ofron shërbimeve unike si:

Hotel me dhoma gjumi me standard 5 yje, Restaurat, Salle për Konferenca, Qender Spa( fitnes, pishina dhe sauna) dhe Kende lojerash për fëmijë.

Një ëndërr po bëhet realitet.

No description available.