08:10 / E Diele, 28 Tetor 2018

22 vjeçarja seksi që u bë e njohur, ja për çfarë arsye!

Beck Lomas, 22 vjeç, ka më shumë se 155 mijë ndjekës.

Ajo poston shpesh foto të saj nga përditshmëria.

Por e veçanta e sajë shtë se nuk i përpunon fotot, duke sjellë realitetin e jetës së saj.

Lomas poston foto ku shihen shenjat në trup, nishanët, ndonjë plagë apo edhe puçrat.

“Më pëlqen trupi im kështu siç është dhe nuk kam pse fsheh gjë. Çdo person ka të metat e tij, por duke i fshehur në rrjetet sociale nuk fiton asgjë, përkundrazi”, thotë ajo