16:38 / E Enjte, 25 Maj 2023 / B O

2Ton dhe Majk lansojnë projektin e ri

Projekti i paralajmëruar mes 2Ton dhe Majk tashmë është bërë publik.

“Aventura” quhet kënga e publikuar nga dy artistët me videoklip.

Me një klip joshës me plot vajza, dy këngëtarët kanë sjellur projektin e parë të përbashkët./Indeksonline/