14:56 / E Premte, 08 Nëntor 2019

2Ton feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Arton Avdyli, i njohur ndryshe si 2Ton, është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur.

Ai sot ka ditëlindjen dhe ka mbushur 30 vjeç.

2Ton përmes një postimi në Instagram, e falënderoi Zotin që i mundësoi të jetonte edhe një vit.

Faleminderit Zot për një vit tjeter, Urime ditëlindjen për mua!”, shkroi sipër një fotoje, ku ai mbante një gotë me verë.

Kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga këngëtari është bashkëpunimi 2Ton x Tika- TT./Indeksonline/

Related image