15:40 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

2Ton ft Gulo publikon këngën “Ma ka thy” (Video)

2Ton dhe Ghulo kanë sjellë këngën e tyre të re e cila mban titullin “Ma ka thy|”.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë interpretuesit, ndërsa muzikën 2Ton, shkruan Indeksonline.

Se sa do të pëlqehet kënga në fjalë, pritet ta kuptojmë brenda pak ditësh./Indeksonline/